Пашмина Шал

Пашмина Шал

3.000 MKD
Шифра на производ: Ref. 20008
Достапност (кол. на залиха): In Stock
Количина:

Рачно ткаени Семи-Пашмина шалови од Кашмир, Индија. 

Димензии: должина од 210 cm и ширина од 74 cm.

Материјал: 50% Свила и 50% Памук.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mohan Blue Sky Online Store © 2018. UKION SHOPS