Ширди Саи Баба Ветерни Ѕвона
  • Ширди Саи Баба Ветерни Ѕвона
  • Ширди Саи Баба Ветерни Ѕвона
  • Ширди Саи Баба Ветерни Ѕвона
  • Ширди Саи Баба Ветерни Ѕвона
  • Ширди Саи Баба Ветерни Ѕвона
  • Ширди Саи Баба Ветерни Ѕвона

Ширди Саи Баба Ветерни Ѕвона

1.200 MKD
Шифра на производ: Ref. 10055
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасни Пирамидални Ветерни Ѕвона со слики од Ширди Саи Баба. 

Секоја страна на пирамидата како и на перцето се украсени со различна фотографија од Ширди Саи Баба. 
 
Пирамидата е направена од акрил, додека пак ѕвучине цевки се метални. Целосната должина на Ветерните Ѕвона е 80cm.  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Mohan Blue Sky Online Store © 2018. UKION SHOPS