Ширди Сaи Баба Самади Мурти
  • Ширди Сaи Баба Самади Мурти

Ширди Сaи Баба Самади Мурти

1.650 MKD
Шифра на производ: Ref. 10007/1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

димензии:

Висина: 15,5cm

Големина на основата: 6,8 cm x 5,2 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Mohan Blue Sky Online Store © 2018. UKION SHOPS