Памучнa  Марамa

Памучнa Марамa

3.600 MKD
Шифра на производ: Ref. 20200/2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Рачно ткаен памучен шал со рачно везени детали. 

Димензии на шалот: должина од 180 cm и ширина од 50 cm.  

Материал: 100% памук

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Mohan Blue Sky Online Store © 2018. UKION SHOPS