Индиjска Облека

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Памучен Шал
Рачно ткаен памучен бело-црвен шал со рачно везени црвени детали.  Димензии на шалот:&n..
3.600 MKD
Памучнa  Марамa
Рачно ткаен памучен шал со рачно везени детали.  Димензии на шалот: должина од 180 cm и..
3.600 MKD
Памучнa  Марамa
Рачно ткаен памучен шал со рачно везени детали.  Димензии на шалот: должина од 180 cm и..
3.600 MKD
Пашмина Шал
Рачно ткаени Семи-Пашмина шалови од Кашмир, Индија.  Димензии: должина од 210 cm и ширина од..
3.000 MKD
Свиленa Марамa
Тенка, деликатна свилена марама од Кашмир, Индија. Портокалова марама со прекрасен флорен ..
1.500 MKD
Mohan Blue Sky Online Store © 2018. UKION SHOPS