Свиленa Марамa

Свиленa Марамa

1.500 MKD
Шифра на производ: Ref. 20101
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Тенка, деликатна свилена марама од Кашмир, Индија. Портокалова марама со прекрасен флорен дезен. Марамата е во O - форма, со должина од 88 cm и ширина од 50 cm.

Материјал: свила 100%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Mohan Blue Sky Online Store © 2018. UKION SHOPS