Памучен Шал

Памучен Шал

3.600 MKD
Шифра на производ: Ref. 20201
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Рачно ткаен памучен бело-црвен шал со рачно везени црвени детали. 

Димензии на шалот: должина од 190 cm и ширина од 56 cm. 

Материал: 100% памук

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mohan Blue Sky Online Store © 2018. UKION SHOPS